poniedziałek, 21 kwietnia 2014

Święta, Święta i... po Świętach!


    Święta wielkanocne  niechybnie dobiegają końca. Lada dzień z naszych domów znikną kolorowe pisanki i inne ozdoby świąteczne. I choć w tym roku niewiele ozdób zrobiłam własnoręcznie, to dzięki aurze panującej na zewnątrz, były to wyjątkowo piękne święta. Bazie, tulipany, a gdzieniegdzie także i magnolie, stanowiły doskonałą wiosenną dekorację.

   Natomiast tuż przed Świętami udało mi się stworzyć nowy obrazek, udziergany za pomocą krzyżyków. Makatka miała stanowić pamiątke Chrztu Św. Bardzo długo szukałam odpowiedniego wzoru na obrazek, aż w końcu w otchłani internetu odnalazlam poniższy schemat.


Schemat nie był może najstosowniejszy, zważywszy na rzeczoną okazję, ale po kilku przeróbkach spełnił swoją rolę i stał się podstawą do stworzenia poniższego obrazka.Pozdrawiam poświątecznie i życzę wielu ciekawych pomysłów!

1 komentarz :

 1. Dzień dobry,

  reprezentuję stronę ZrobiszToSam.com, polski agregator blogów DIY i rękodzielniczych. Spodobał nam się Twój blog i dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności bloggerów.

  Nasza strona oferuje Ci darmową promocję bloga oraz możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

  Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
  http://zrobisztosam.com

  Agregator działa na tym samym silniku co najlepszy polski agregator kulinarny "Mikser Kulinarny", ze ZrobiszToSam.com chcemy powtórzyć ten sukces :)

  Zapraszam i pozdrawiam!

  Anita

  OdpowiedzUsuń