sobota, 13 grudnia 2014

Bombka karczochowa

    Domowa produkcja świątecznych ozdób zaczyna nabierać tempa. Każdego dnia powstaje nowy element świątecznego wystroju. Dziś szeregi ozdób choinkowych zasiliła bombka zrobiona z satynowej wstążki. Tego typu bombki robiłam także w roku ubiegłym. Powstało ich wówczas całe mnóstwo - w przeróżnych wielkościach i barwach. Tym razem postanowiłam, że poprzestanę na stworzeniu jednej sztuki. 


Stworzenie bombki karczochowej nie jest wielkim wyzwaniem. Cała filozofia ogranicza się do wpinania w styropianowy wypełniacz, pociętych elementów tasiemki. Zrobienie takiej bombki nie wymaga ponadto wielkich nakładów czasu. Jeden seans filmowy i ozdoba gotowa!Pozdrawiam:)

2 komentarze :

  1. Bombka wyszła Ci pięknie :) Dobrałaś bardzo ładne kolory tkanin. Chętnie bym sama spróbowała taką zrobić, ale nie wiem czy starczy mi czasu, bo święta zbliżają się w bardzo szybkim tempie, a tyle jest jeszcze do zrobienia. Pozdrawiam ciepło :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję serdecznie :) Zrobienie takiej bombki nie zajmuje wiele czasu. Można ją wykonać w trakcie jednego seansu filmowego ;). W razie potrzeby służę filmikiem instruktażowym. Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń