środa, 31 grudnia 2014

Życzenia noworoczne     No i stało się! Już za parę godzin przywitamy Nowy Rok 2015! Korzystając z okazji, że udało mi się znaleźć chwilę oddechu w szale przygotowań do sylwestrowej zabawy, chciałam życzyć Wam i sobie, aby nadchodzący rok był lepszy od mijającego, bogaty w pomysły, pełen zapału do tworzenia oraz wypełniony mnóstwem wspaniałych inspiracji  
Do zobaczenia w Nowym Roku!

11 komentarzy :

 1. Tobie też życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za życzenia :) Wysyłam również w Twoją stronę: wszystkiego co najlepsze, wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń!
  Pozdrawiam cieplutko :)
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również życzę dobrego roku 2015 :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie

  Dawno już myślałam nad zmianą nazwy swojego bloga. Do tej pory nazwa "Sielankowe dzierganie" była powiązana z nazwą domu, który budowałam z bliską mi kiedyś osobą. Nadszedł czas aby i od samej nazwy się odciąć. W związku z tym iż mamy Nowy 2015 rok, może to i odpowiedni czas na powyższe zmiany. Zmieniłam nazwę na blogu i w adresie. Obawiam się jednak, że przez to mogę utracić dużo znajomych, których miałam zapisanych. Będę pisała do tych, których adresy blogowe posiadam. Może jednak wszystko
  wyjdzie na dobre. Będę jednak musiała być na nowo dodawana do obserwowanych. Zapraszam wszystkich. Za parę dni Sielankowe dzierganie zostanie zlikwidowane.

  Witam w Sielskim domu na Groniu!
  http://sielskidomnagroniu.blogspot.com/2015/01/zmiana-nazwy-bloga.html

  Rozgość się proszę.
  Pozdrawiam serdecznie. Dorota

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, samych sukcesów i cudownych chwil :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie i również przesyłam najlepsze życzenia noworoczne.

   Usuń
 6. Witam :))

  Niestety cos kliknęłam, cos nacisnęłam i utraciłam możliwość publikowania postów na swoim blogu. Już to przebolałam ale szkoda mi troszkę więc założyłam nowy. Jeżeli chcesz - zagadnij do mnie proszę.

  Pozdrawiam serdecznie. Dorota
  http://sielskachata.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń