czwartek, 27 sierpnia 2020

W poszukiwaniu inspiracji... Haft na I Komunię Świętą

     Jak ja kocham powroty... Zwłaszcza te po bardzo długim okresie nieobecności. Hm... W zasadzie to chyba moja najdłuższa przerwa w blogowaniu. Zapomniałam nawet, że gdzieś istnieje jakiś mój blog, na łamach którego pojawiały się (rzadko, bo rzadko, ale jednak) moje wpisy.


     Tym razem do powrotu skłoniła mnie nagła potrzeba. W głowie bowiem pojawił się pomysł stworzenia oryginalnej pamiątki z okazji I Komunii Świętej. Wymyśliłam sobie, że będzie to jakiś ładny, spersonalizowany obrazek wyszyty haftem krzyżykowym. Jednak od pomysłu do wykonania długa droga. Największy problem stanowi wybór, a w zasadzie nawet znalezienie, sensownego wzoru. Internet w tym temacie na niewiele się zdał. Przeszukam jeszcze jakieś stare gazetki hafciarskie - może tam cokolwiek znajdę. Póki co kombinuję, czyby nie stworzyć obrazka na bazie powyższego wzoru. W zasadzie jest ładny, stonowany i jakoś wpadł mi w oko. Niebawem pojawię się tu znowu i opowiem Wam (o ile ktoś tu jeszcze zagląda), jak postępują prace. 

     Tymczasem, jeśli któraś z Was miałaby pomysł, skąd można by pozyskać ciekawy pomysł na haft, chętnie skorzystam z porady :)
2 komentarze :

  1. Witaj :)) bardzo dawno Cię tu nie było ! Ciszę się, że wracasz z bardzo fajną pracą.
    Pozdrawiam ciepło :)

    OdpowiedzUsuń